Анонси

26 вересня 2019 року о 7:00 відбудеться перше заняття факультативу з перекладу «Aurora Musis Amica» в 2019/2020 навчальному році!

26 вересня 2019 року о 7:00 відбудеться перше заняття факультативу з перекладу «Aurora Musis Amica»! 

Факультатив з перекладу «Aurora Musis Amica» (у доволі вільному перекладі – «рання пташка») пропонується для старшокурсників за результатами академічного кастингу. Студенти мають можливість практичного тренування та поглиблення навичок усного перекладу в межах англо-української та російсько-англійської мовних пар. 

Викладачі намагаються запропонувати якомога різноманітний дидактичний та політематичний матеріал і вправи, скажімо, зворотній переклад, перекладацькі диктанти, промови політиків тощо. Своєрідний pièce de résistance нашого проекту – це переклад дебатів у Британському парламенті.

Навіть те, що заняття починаються о 7 ранку, свідчить про відданість і бажання майбутніх перекладачів якомога краще опанувати цю неймовірно цікаву та затребувану, й одночасно – складну й вимогливу професію, яка органічно поєднує природні здібності з кропіткою працею, філологічною пристрастю та безустанною самоосвітою.

Укладачі курсу за вибором «Aurora Musis Amica» – О.М.Гон, В.П.Морозов, Т.М.Климук – запрошують усіх охочих талановитих старшокурсників приєднатися до експериментальної групи, заняття якої проводитимуться в цьому навчальному році в мультимедійному лаунжі кафедри іноземних мов (ауд. 403) з 7.00 до 7.55. (кожного четверга).

Запис на факультатив проводиться за результатами академічного кастингу.