Анонси

22 травня 2019 року в Інституті відбулася презентація книги «Консульська служба України: становлення та розвиток» за редакцією д.політ.н., проф. Григорія Миколайовича Перепелиці
22 травня 2019 року в Інституті відбулася презентація книги «Консульська служба України: становлення та розвиток» за редакцією д.політ.н., проф. Григорія Миколайовича Перепелиці.
 
Публікація цієї фундаментальної праці присвячена сторіччю Української революції. На сторінках книги, що є одночасно, як глибокою науково-дослідною роботою, так і навчальним підручником для наших студентів, змальована історія формування консульської служби України від найдавніших часів. Окрім цього, видання містить правдиві героїчні сюжети діяльності українських консулів, через що ця книга буде цікавою і масовому читачу. Насамкінець, головний редактор книги, доктор політичних наук, професор кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики ІМВ Григорій Миколайович Перепелиця відзначив, що робота була виконана на величезному ентузіазмі, та подякував усім, хто долучився до її написання.
 
Презентація книги «Консульська служба України: становлення та розвиток» відбулася в рамках святкування 75-річчя кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики Інституту.