Анонси

Центр фундаментальних досліджень, Університет Віттен/Хердеке (Німечина) та Навчально-науковий інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Україна) запрошують Вас взяти участь у обговоренні

31 січня та 21 лютого 2022 р. Центр фундаментальних досліджень, Університет Віттен/Хердеке (Німечина) та Навчально-науковий інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Україна)

запрошують Вас взяти участь у обговоренні:

«Колективна інтеграція травм між Східною та Західною Європою: уявлення про поточну кризу у Східній Європі».

Лекція та семінар проводяться Томасом Хюблом (Німечина) на платформі Zoom.

Мова заходу – англійська.

Запрошуються всі бажаючі!

Про лектора:

Томас Хюбл є відомим дослідником, автором і міжнародним фасилітатором, чия робота протягом усього життя об’єднує основне розуміння великих традицій мудрості та містицизму з відкриттями науки. З початку 2000-х років він організував масштабні заходи та курси, які зосереджені на лікуванні та інтеграції травм, з особливим акцентом на спільній історії ізраїльтян та німців. Протягом останнього десятиліття він сприяв діалогу з тисячами людей навколо зцілення колективних травм расизму, гноблення, колоніалізму, геноциду в США, Ізраїлі, Німеччині, Іспанії та Аргентині. Він є автором книги «Зцілення колективної травми: процес інтеграції наших ран між поколіннями та культурами». Його некомерційна організація Pocket Project працює над підтримкою зцілення колективної травми в усьому світі: https://pocketproject.org

Про лекцію та семінар:

Під час лекції та семінару Томас Хюбл познайомить з природою колективної травми. Яка різниця між попередньою історичною колективною травмою та активною новою колективною травмою, що виникає зараз? Він розповість про індивідуальні та соціальні симптоми, які це створює, і особливо про те, як це впливає на демократичний процес у нашому суспільстві. Акцент буде зроблено у контексті ширшої колективної травми розколу Схід-Захід у Європі та того, що необхідно для того, щоб стати більш єдиною та інтегрованою Європою, яка має стійкість протистояти поточним викликам та кризам. Він також розповість про колективний процес інтеграції травми, процес, який він розробив, щоб інтегрувати колективну травму через великі групові процеси. Розвиток від травмуючих суспільств до суспільств, які усвідомлюють травму та інформують про них, до інтегруючих травм є ключовим у підвищенні спільного колективного інтелекту та стійкості.

Лекція

Дата: 31 січня 2022 року

Час: 9:30 – 10:50 (Київ), 8:30 – 9:50 (Німеччина)

Мова: англійська

Заздалегідь зареєструйтеся на лекцію:

Після реєстрації Ви отримаєте електронний лист із підтвердженням, що містить інформацію про приєднання до лекції.

Практичний семінар

Дата: 21 лютого 2022 року

Час: 10:50 – 12:30 (Київ), 9:30 – 10:50 (Німеччина)

Мова: англійська

Заздалегідь зареєструйтеся на семінар:

Після реєстрації Ви отримаєте електронний лист із підтвердженням, що містить інформацію про приєднання до семінару.

Контакти:

Професор Кацума Матоба (Universität Witten/Herdecke, Німеччина)

kazuma.matoba@uni-wh.de

Професор Наталія Піпченко (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)