Анонси

8-11 квітня 2009 року було проведено Наукову конференцію «Компаративістські читання» та IV міжнародний науковий семінар «Порівняльне правознавство: сучасний стан і перспективи розвитку».

8 – 11 квітня 2009 року в рамках заходу «Дні порівняльного правознавства в Києві» за участю кафедри міжнародного права та кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка було проведено Наукову конференцію  «Компаративістські читання» та IV міжнародний науковий семінар «Порівняльне правознавство: сучасний стан і перспективи розвитку». Генеральним медіа-спонсором виступила видавнича організація «Юстиніан». Подія відбулась за підтримки Київського університету права НАН України, Асоціації правників України, Міжнародної юридичної компанії CMS Reich-Rohrwig Hainz.  Медіапартнер - щотижнева інформаційно-правова газета «Правовий тиждень».