Анонси

22 квітня 2009 року відбудеться Друга науково-практична конференція молодих вчених «Сучасні комунікативні технології: теорія, практика, українські реалії»

22 квітня 2009 року Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить Другу науково-практичну конференцію молодих вчених «Сучасні комунікативні технології: теорія, практика, українські реалії».

Мета науково-практичної конференції: теоретичне та практичне узагальнення використання комунікативних технологій у сфері міжнародних відносин та зовнішньої політики, державного управління,  корпоративної  та суспільної  діяльності.

Тематика конференції
• Державний брендінг у сфері зовнішньої політики;
• SR-технології як чинник формування громадянського суспільства;
• GR та лобізм: технології комунікацій влади і бізнесу;
• Media relations: специфіка комунікацій і впливу;
• Investor relations у діяльності держав та корпорацій;
• PR- комунікації: кризовий аспект практики.

Конференція відбудеться за адресою: м. Київ-119, вул. Мельникова, 36/1, Інститут міжнародних відносин. Початок о 12:40, ауд. 416.

Робочі мови : українська, англійська, російська.
Матеріали конференції будуть опубліковані у фаховому виданні ВАК України “Актуальні проблеми міжнародних відносин”. Доповіді та статті для публікації (електронна версія та друкована копія) приймаються під час реєстрації.

Просимо повідомити про свою участь у конференції до 17 квітня 2009 року.
Контакти: Петрук Аліна, тел.: 483-91-14, e-mail:
kspr@inbox.ru.