Анонси

Із 5 по 8 листопада викладачі та студенти Інституту стануть частиною масштабного міжнародного проєкту "Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі", що залучив низку високопрофільних експертів та поважних гостей.

Проєкт організовано у співпраці Міністерства закордонних справ України, Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» та Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

У рамках заходу передбачені численні дискусії експертів з дипломатичних відносин та культурної дипломатії з України, Білорусії та Грузії та високопосадовців, представників МЗС України, дипломатичних установ та міжнародних організацій, студентів та викладачів факультету міжнародних відносин Білоруського державного університету (м. Мінськ), Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Чернігівського педагогічного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Острозька академія» таЧорноморського національного університету.

Також 6 листопада в рамках даного проєкту о 15:30 в холі ІМВ відбудеться відкриття виставки "Моя Україна: біль і надія", котра діятиме до 11 листопада. Детальніе про цю подію - за посиланням.

Програма заходів проєкту

"Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі", що відбуватимуться в ІМВ.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися!