Анонси

26 червня 2020 року о 15:00 відбудеться онлайн-захід, присвячений пам'яті Олександра Задорожнього - юриста, науковця та політика світового масштабу, завідувача кафедри міжнародного права ІМВ

З цієї нагоди його учнями та співробітниками підготовлено збірку "Міжнародне право на захисті України", присвячену його пам'яті, а також двом темам, над якими він інтенсивно працював:

міжнародно-правовим аспектам агресії РФ проти України та

міжнародно-правовим засобам забезпечення добробуту людей, зокрема захисту від інфекційних хвороб.

О 15:00 26.06.2020 року це видання буде презентоване у форматі вебінару на платформі Zoom.

Колег, які бажають долучитися до вебінару, просимо звертатися до доцента кафедри міжнародного права ІМВ Миколи Гнатовського для отримання посилання.

Вебінар також можна буде переглядати онлайн на платформі YouTube (лінк буде доступним після початку заходу).