Анонси

27 лютого 2020 року о 17:00 в межах мистецького простору IMB Hall Art Gallery відбудеться відкриття виставки "Not for Sale".

27 лютого 2020 року о 17:00 в межах мистецького простору IMB Hall Art Gallery відбудеться відкриття виставки "Not for Sale", що в перекладі з англійської означає "не для продажу".????

Ця виставка - дослідження актуальної теми переспоживання. Художники прагнули показати процес споживання як феномен, який стає сенсом існування сучасного суспільства. Наслідком того, що людство слідує за капіталістичною лінією розвитку, стало перевиробництво. 

Тому художники впевнені, що суспільство без переспоживання - це утопія, й не закликають змінювати світ. Виставка відображає сучасну реальність, де кожен з нас - споживач і покупець. Значення має ступінь усвідомленості суспільства, а також кількість і якість спожитого.??

Художники бажають привернути увагу до людини, яку суспільство споживання робить залежною, вводить в оману, маніпулює свідомістю та бажаннями. Так світ, в якому ми живемо, перетворюється на обман нав'язаних рекламою цілей і мрій, де ми не чуємо своїх бажань, де ми втрачаємо розуміння справжньої цінності речі.

На виставці будуть представлені роботи Євгена Клименка, Ніколь Ільїної, Влада Третяка, Євгена Кучерявого, Насті Прокоф'євої, Alex Velboy та Артема Чуєнка.

Вхід вільний.

Виставка діятиме в холі IMB Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка з 27 лютого по 27 березня 2020 року