Анонси

02 травня 2020 року в рамках інтенсиву "International Art Management" (ІАМ) відбудеться онлайн-лекція, присвячена творчості Фріди Кало та Дієго Рівери від мистецтвознавця і куратора Ольги Юдіної.
Епохальні віхи історії мистецтва, художні стилі і напрямки, біографії видатних художників - це частина важливих знань, якими повинен володіти успішний арт-менеджер.

І студентам інтенсиву "International Art Management" (ІАМ), організованого нашим Інститутом за сприяння Бізнес-Школи ІМВ, у цьому плані пощастило, адже свою базу вони формують завдяки професіоналам міжнародного класу.

Так, сьогодні з радістю знайомимо вас із запрошеним спікером нашого проекту - мистецтвознавцем і куратором Ольгою Юдіної.

Ольга є одним з провідних дослідників мистецтва Мексики і Латинської Америки ХХ століття, співробітник Державного Ермітажу (Санкт-Петербург).

В рамках своєї науково-дослідницької діяльності аналізує маловивчені питання крос-культурних комунікацій на стику мистецтва і політики між діячами Латинської Америки і Радянського Союзу. Ольга працювала в якості дослідника-куратора у Відділі сучасного мистецтва в Державному Ермітажі, в резиденції The Watermill Center Роберта Вілсона в Нью-Йорку. Стипендіат президентської програми і американського гранту Fulbright.

В рамках своєї незалежної кураторської діяльності реалізувала ряд виставок латиноамериканського мистецтва, в тому числі робіт Тіни Модотти, сучасного мистецтва Куби. В даний час працює над проектами, присвяченими сучасному мистецтву Мексики, а також творчості Хосе Гуадалупе Посада, Октавіо Паса і Хосе Клементе Ороско. Автор освітніх курсів і лекцій з мистецтва Мексики і Латинської Америки XX століття і сучасного мистецтва Латинської Америки, США і Росії.

Уже 2 травня 2020 року в рамках online-зустрічі Ольга розповість про найвідомішу і одночасно найбільш суперечливу пару мексиканських художників.
Приєднуйтесь!

Реєстрація на лекцію: https://forms.gle/znoueqZmynGhiqhXA