Анонси

Цієї суботи, 11 квітня 2020 року, в рамках курсу International Art Management, організованого нашим Інститутом, відбудуться дві онлайн-лекції професійного управлінця культурними проєктами та міжнародного консультанта Дениса Белькевича.

Цієї суботи, 11 квітня 2020 року, в рамках курсу International Art Management, організованого нашим Інститутом, відбудуться дві онлайн-лекції відомого економіста сфери мистецтва, професійного управлінця культурними проєктами та міжнародного консультанта по інвестуванню та керуванню предметами мистецтва – Дениса Белькевича.

Зокрема, будемо говорити про таке:

11.00 – 12.30
Тема: Екосистема арт-ринку. Частина 1: художник, колекціонер, арт-критик, куратор.

13.00 – 14.30
Тема: Екосистема арт-ринку. Частина 2: аукціон, галерея, арт-дилер, арт-ярмарок.

Денис Белькевич - постійний учасник міжнародних конференцій та форумів з маркетингу і економіки сфери мистецтв (Communicating the Museum, Deloitte Art Finance, Christie’s Art+Tech та ін.). Входить до ради засновників Міжнародної асоціації колекціонерів азіатського мистецтва.

Детальніше дізнатися про зміст суботніх лекцій, а також те, як долучитися до курсу «Міжнародний арт-менеджмент. Інтенсив», можна в описі події