Анонси

Цієї суботи, 25 квітня 2020 року, в рамках інтенсиву "Міжнародний арт-менеджмент" (ІАМ) на нас чекають дві ексклюзивні лекції.
Так, про те, які ще юридичні аспекти має знати успішний дилер, аби його діяльність приносила якнайменше клопотів у ексклюзивній лекції для случахів курсу розповість адвокат Ганна Прохорова.??
 
Ганна Прохорова - старший юрист практики інтелектуальної власності та вирішення спорів ЮФ "AEQUO", адвокат із досвідом роботи в сфері захисту інтелектуального права та промислової власності більше 14 років, художниця, арт-менеджер. 
 
Якщо ви хочете дізнатися:
 
- Як відбувалася еволюція технологій в мистецтві: від перших музейних інтернет-ресурсів до блокчейн-додатків, та які є основні напрямки розвитку сучасних технологій в мистецтві?
 
- Звідки взялося таке економічно-культурне явище як арт-стартапи, їхні основні помилки і складові успіху?
 
- Як арт-менеджеру прокласти шлях від ідеї до компанії і вдосконалити технології в кризові часи?
 
Про все це в розповість відомий економіст сфери мистецтва, професійний управлінець культурними проєктами і міжнародний консультант з інвестування та управління предметами мистецтва - Денис Белькевич.
 
Денис Белькевич- постійний учасник міжнародних конференцій та форумів з маркетингу та економіки сфери мистецтв (Communicating the Museum, Deloitte Art Finance, Christie's Art + Tech і ін.).
 
Тож,
 
Онлай-лекція Ганни Прохорової "Арт-право: що потрібно знати арт-менеджеру".
Час: 11:00 - 12.30
 
Онлай-лекція Дениса Белькевича "Мистецтво і технології"
Час: 13.00 - 15.00
 
 
- Вартість участі у кожній з лекцій – 500 грн
 
Для РЕЄСТРАЦІЇ ПРОСИМО ВАС ЗАПОВНИТИ ФОРМУ ЗА ПОСИЛАННЯМ: http://iam-art.net
 
Після реєстрації наші менеджери зв’яжуться з вами для подальшої координації та допомоги з підключенням.
 
Лекції транслюватимуться на платформі Zoom у форматі відео-конференції. Якщо у вас не буде можливості брати участь в прямому ефірі, то ви отримаєте доступ до запису.
 
Дізнатися детальніше про окремі лекції та повний курс «Міжнародний арт-менеджмент. Інтенсив», подивитись розклад, вартість та програму можна тут: http://iam-art.net