Анонси

26 лютого 2020 року, о 13:00 запрошуємо на старт проєкту "BRAND NEW PRACTICES IN DEMAND", ініціованого ІМВ та юридичною фірмою Arzinger

26 лютого 2020 року, о 13:00 запрошуємо на старт проєкту "BRAND NEW PRACTICES IN DEMAND".

Часто чуємо від студентів-юристів, що університетська навчальна програма «трохи застаріла» та не відображає сучасних реалій юридичної роботи. 

Особливо це стосується нових галузей, які з кожним роком розвиваються та стають все актуальнішими. Ми хочемо допомогти студентам бути у тренді та познайомити із напрямками роботи, з якими стикаються юристи на практиці.  

Тож Arzinger law firm, разом з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, запускає проєкт «BRAND NEW PRACTICES IN DEMAND», який познайомить студентів нашого Університету із найпопулярнішими та найперспективнішими юридичними практиками. 

Місце: Мала актова зала ІМВ (3-й поверх)

Формат заходу: 

10 спікерів, 11 найактуальніших тем. Кожен спікер 20 хвилин презентує свій напрямок. Далі учасники голосують за той, що сподобався – з найбільш популярними за результатами голосування, ми разом з Університетом організуємо 3-5 факультативних лекцій, на яких ви глибше зможете вивчити тему.

Більше інформації про захід та реєстрація тут

Сторінка події у Facebook
 

Приєднуйтесь! Буде дуже цікаво!