Анонси

22 червня відбудеться свято міжнародного права в Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка
Дата проведення: 22 червня 2018 року (п’ятниця)
Час проведення: 18:00 – 20:00
Місце проведення: Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка (м. Київ, вул. Мельникова, 36/1, 3-й поверх, зала вченої ради)
 
Зареєструватися для участі у заході можна, скориставшись Google-формою чи надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу: olga.poedinok@gmail.com (на цю ж адресу можна надсилати будь-які запитання, що стосуються зустрічі).
 
Участь у заході безкоштовна, проте вимагає попередньої реєстрації.
 
_________________________________________________________
 
О 10 ранку - початок конференції УАМП, де чекаємо на дуже цікавих гостей та ґрунтовні доповіді метрів вітчизняної науки про сучасний стан досліджень міжнародного публічного права, міжнародного приватного права та європейського права.
 
О 16 годині конференція перейде у формат читань пам'яті багаторічного Президента УАМП професора Олександра Задорожнього: поговоримо про міжнародно-правові аспекти агресії РФ проти України.
 
Last but not least, о 18 годині - унікальний спільний профорієнтаційний захід УАМП, комітетів з юридичної освітньої політики та міжнародного права Асоціації адвокатів України та Студії сучасного права, призначений насамперед для студентів та абітурієнтів, а також і для дипломованих юристів-міжнародників: «Міжнародне право як кар'єра: знайди свій шлях»
 
ДЕТАЛЬНІШЕ - тут
Реєструйтеся, приходьте, буде дуже цікаво!