Анонси

28 лютого 2017 о 13.00-13.45, майбутні дипломати – студенти Інституту міжнародних відносин – візьмуть участь у показі національних костюмів світу «OUTLOOK SHOW. Fashion of the Nation» за участю іноземних посольств

Проект Outlook, який працює у сфері культурної дипломатії, проведе показ національних костюмів народів світу «OUTLOOK SHOW. Fashion of the Nation»

Понад 20 посольств в Україні нададуть для шоу найкращі зразки традиційних костюмів своїх країн. Співорганізаторами заходу виступили Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та БО «Фонд розвитку інституту».

28 лютого 2017 року на одному подіумі в барвистому дефіле буде продемонстровано орнаменти, візерунки та фасони, які відображають культурне різноманіття й колоритні особливості національних костюмів різних країн.
Моделями показу стануть майбутні дипломати – студенти ІМВ.

Під час офіційного відкриття події Надзвичайні і Повноважні Посли представлять Вінок дружби як символ єднання культур і народів. До жовто-блакитної квіткової композиції буде прикріплено стрічки в кольорах прапорів країн-учасниць події.

У межах заходу проект OUTLOOK (theoutlook.com.ua) познайомить гостей з багатобарвною палітрою національних костюмів світу і водночас презентує для іноземців особливості української традиційної моди.
Вхід за запрошеннями та акредитацією.

Контакти організаторів:
044 502 72 25; 096 972 55 48;

lookarchive@ukr.net
Акредитація: 068 099 91 96

 

Прес-центр ІМВ