Анонси

До уваги студентів другого, третього, четвертого курсів, а також першого, другого курсів магістратури. Починається формування команди ІМВ з права Світової організації торгівлі для участі в John H. Jackson Moot Court Competition з права СОТ.

До уваги студентів другого, третього, четвертого курсів, а також першого, другого курсів магістратури. 

Починається формування команди Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка з права Світової організації торгівлі (СОТ) для участі в John H. Jackson Moot Court Competition з права СОТ (https://johnhjacksonmoot.elsa.org). 

Ці змагання належать до числа найпрестижніших в світі змагань з міжнародного права. Особисту підтримку змаганням висловив Генеральний директор СОТ Роберто Азеведо.  

Участь в цих міжнародних змаганнях дає змогу студентам суттєво підвищити рівень своєї професійної підготовки, зустрітися з юристами світового рівня та своїми майбутніми колегами з багатьох країн, поліпшити навички командної роботи. 

Змагання проходять у вигляді моделювання засідання групи експертів у рамках процедури врегулювання спорів у СОТ. Учасники команди виступають від імені позивача (complainant) або відповідача (respondent). Робоча мова змагань – англійська. 

Команда ІМВ з права СОТ створена в 2005 році. Вона була першою в Україні командою з права СОТ. З того часу, команда одинадцять разів отримувала право на участь в міжнародному раунді змагань. Загалом за чотирнадцять років існування команди Інституту міжнародних відносин з права СОТ в ній взяли участь близько 30 студентів.  

З усіма питаннями про змагання та про участь у команді звертайтесь, будь ласка, до доцента Дмитра Васильовича Скриньки електронною поштою (mp.sdv@clouds.iir.edu.ua) або на кафедрі міжнародного права (к.301).