Анонси

Запрошуємо на інтенсивну дворічну магістерську програму з міжнародної журналістики, що готує універсальних медійних фахівців за сучасними європейськими стандартами

Журналіст — людина, яка має талант щодня заповнювати порожнечу

Дж. Вест

Магістерська програма з міжнародної журналістики Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка - інтенсивна дворічна програма, що готує універсальних медійних фахівців за сучасними європейськими стандартами.

Навчання на програмі дає практичні й теоретичні знання, необхідні для роботи не лише у міжнародних медіях, але також із ними.

Студенти опанують основний технологічний інструментарій медіа, познайомляться із досвідом як українських, так і зарубіжних медійних фахівців.

Магістерська програма пропонує величезні можливості побачити світ та відкрити Україну у глобальних інформаційних потоках. Кожен студент під час навчання зможе спробувати свої сили у міжнародному проекті UATV[1], а по завершенні навчання знайти гідну роботу.

Стартувала програма у 2016 році й готується випустити своїх перших магістрів журналістів-міжнародників у 2018. 

УМОВИ ВСТУПУ 2017

Програма відкрита для всіх охочих зрозуміти специфіку міжнародної журналістики, навчитися працювати в інформаційних агенціях, міжнародних редакціях радіо, телебачення та інших медіях.

Нашими студентами можуть стати бакалаври, спеціалісти будь-яких спеціальностей, як із досвідом роботи в засобах масової інформації, так і без нього. Серед наших студентів – люди з різною попередньою освітою, об’єднані прагненням пізнавати світ міжнародних медій та працювати з ними. У залежності від медійного досвіду, спеціалізації та професійних зацікавлень ми знаходимо до кожного студента індивідуальний підхід.

Навчання на магістерській програмі з міжнародної журналістики Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка стаціонарне. Успішні вступники мають право вчитися на бюджетних місцях, а решта на контракті формі.

Мова навчання: українська, окремі лекції – англійською мовою.

Кількість ліцензійних місць – 25.

КОНТАКТИ

Куратор програми «Міжнародна журналістика» - Анатолій Яковець.

тел. 097 500-80-49

email: yakovets_anatoli@ukr.net

Старший лаборант – Алла Чорненко.

тел.: 044 281-44-21

email: kafmmkt@ukr.net

 [1] проектна назва «Іномовна телерадіокомпанія України «Ukraine Tomorrow» — український телеканал іномовлення виробництва ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України». Телеканал розпочав мовлення 1 жовтня 2015 року.