Анонси

Щодо стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2020 році

Відповідно до Порядку проходження стажування в Апараті Верховної Ради України, затвердженого розпорядженням Першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючого справами від 28 листопада 2018 року № 1746-к оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України.

Розпорядженням Першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючого справами від 30 жовтня 2019 року № 3000-к «Про стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2020 році» затверджено Умови та порядок проведення конкурсного відбору, перелік необхідних документів та строки їх подання, а також установлено, що конкурсна процедура триває до 24 грудня 2019 року. Конкурс відбувається у два тури.

Перший тур передбачає заповнення анкет учасниками, збір та оцінювання анкет, визначення загального рейтингу кандидатів та прийняття рішення щодо допуску кандидатів до наступного етапу конкурсного відбору.

Громадяни, які бажають взяти участь у конкурсі, заповнюють електронну форму анкети за посиланням, котре розміщене на веб-сайті Управління кадрів Апарату Верховної Ради України (http://vrkadry.rada.gov.ua/news/ogoloshenia/73149.html) та сайті громадської організації «Ліга інтернів» (http://interns.org.ua/uk/anketa2019) з дня оголошення конкурсного відбору до 30 листопада 2019 року.

Комісія з питань стажування молоді в Апараті Верховної Ради України до 10 грудня 2019 року визначає рейтинг кандидатів за підсумками оцінювання анкет та приймає рішення щодо допуску кандидатів до наступного етапу конкурсного відбору – співбесіди. Перелік орієнтовних питань для співбесіди з кандидатами розміщується на веб-сайтах Управління кадрів Апарату Верховної Ради України та громадської організації «Ліга інтернів».

За результатами співбесіди Комісія визначить переможців для участі у Програмі стажування у кількості 50 осіб та резерв у кількості до 20 осіб. Тривалість Програми стажування: січень – липень 2020 року.

Докладніше про умови та порядок проведення конкурсного відбору, перелік документів та строки їх подання – на веб-сайті Управління кадрів Апарату Верховної Ради України.