Анонси

До уваги студентів третього, четвертого курсів та першого, другого курсів магістратури.

Починається формування команди Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка з права Світової організації торгівлі (СОТ) для участі в ELSA Moot Court Competition on WTO Law.

Ці змагання належать до числа найпрестижніших в світі змагань з міжнародного права. Особисту підтримку змаганням висловив Генеральний директор СОТ Роберто Азеведо.

Участь в цих міжнародних змаганнях дає змогу студентам суттєво підвищити рівень своєї професійної підготовки, зустрітися з юристами світового рівня та своїми майбутніми колегами з багатьох країн, поліпшити навички командної роботи.

Змагання проходять у вигляді моделювання засідання групи експертів у рамках процедури врегулювання спорів у СОТ. Учасники команди виступають від імені позивача (complainant) або відповідача (respondent). Робоча мова змагань – англійська.

Команда ІМВ з права СОТ створена в 2005 році. Вона була першою в Україні командою з права СОТ. З того часу, команда десять разів отримувала право на участь в міжнародному раунді змагань. Загалом за тринадцять років існування команди Інституту міжнародних відносин з права СОТ в ній взяли участь близько 30 студентів.

З усіма питаннями про участь в команді звертайтесь, будь ласка, до доцента Скриньки Дмитра Васильовича електронною поштою (mp.sdv@clouds.iir.edu.ua) або на кафедрі міжнародного права (к.301) 17 вересня о 12:30.