Анонси

В рамках програми Case studies для студентів ІМВ компанія АВК оголошує конкурс. Головний приз за результатами участі у конкурсі - поїздка на щорічну Міжнародну кондитерську виставку ISM 2019 у Кельні (Німеччина).

 

Етапи конкурсу: 
Запропонувати експортний напрямок для АВК
(Можливо, саме запропонована вами країна стане новим ринком продажу продукції компанії). 
Обрати на карті світу країну, на ринку якої продукція АВК матиме беззаперечний успіх. Аргументувати свій вибір, чому саме цей напрямок є перспективним для компанії, в чому його особливість та тенденції розвитку. Прогноз на перспективу.

Обрати продукт з портфелю компанії, найбільш підходящий для продажу на обраному ринку/запропонувати новий продукт та обґрунтувати його переваги.
Шляхи дослідження у довільній формі: полиці магазинів, асортимент на сайті та інтернет-магазині тощо. Оберіть свою стратегію.

Підготувати презентацію та представити її топ-менеджменту компанії. 
Підказка: Для підготовки презентації варто здійснити аналіз ринку регіонів, смакових вподобань споживачів та особливостей упаковки у розрізі кондитерського ринку. 
Сильні та слабкі сторони портфелю АВК.
______________

ТЗ до презентації:

Обсяг – 2-5 сторінок; 
Лаконічність та аргументованість контенту.

Надсилати роботи на електронну адресу imv_it@ukr.net та заносити в паперовому вигляді до 261 кабінету ІМВ.
Дедлайн подачі - 16 грудня 2018 року. Результати будуть оголошені 17 грудня 2018 року після розгляду всіх робіт учасників топ-менеджерами компанії АВК та комісією ІМВ у складі: проф.Мазуренко В.П., доц. Карп В.С., доц. Підчоса О.В..

Запаліть нас своєю ідеєю!