Анонси

Інститут міжнародних відносин та юридична компанія "ЕКОВІС Бондар та Бондар" оголошують конкурсний відбір для участі в команді ІМВ у Десятому Міжнародному конкурсі з міжнародного повітряного права (Leiden Sarin International Air Law Moot Court)

Міжнародний конкурс з міжнародного повітряного прав, який відбудеться навесні 2019 року в місті Чандігарх (Індія). (Leiden Sarin International Air Law Moot Court) – провідне студентське змагання у світі з міжнародного повітряного права, яке збирає представників найкращих університетів та юридичних шкіл, що спеціалізуються з міжнародного права. Додаткова інформація щодо конкурсу знаходиться на сайті Лейденського університету - посилання

Заявки на участь у конкурсному відборі до команди Інституту міжнародних відносин можуть бути подані студентами 3-4 курсу ОКР "бакалавр" та 1 курсу ОКР "магістр" до 1 червня 2018 року Координатору з наукової роботи Інституту міжнародних відносин доц. А.О. Кориневичу (korynevych@gmail.com) (к. 256) або доценту кафедри міжнародного права А.В. Льовіну (mp.lav@clouds.iir.edu.ua) (к. 301). 

Детальніше