Анонси

Запрошуємо взяти участь у науковій інтернет-конференції, яка присвячена 25-річчю спеціальності "Міжнародна інформація" (заснування відбулося 1 червня 1993 року) і розвитку галузі міжнародних інформаційних відносин.

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ІНСТИТУТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН

МІЖНАРОДНА НАУКОВА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

«МІЖНАРОДНА ІНФОРМАЦІЯ У СИСТЕМІ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН: КОНЦЕПТУАЛЬНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ»

 

1 червня 2018 pоку

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за участю Національного інституту стратегічних досліджень, Всеукраїнської асоціації політичних наук, за сприяння Центру американських і європейських досліджень проводить міжнародну наукову інтернет-конференцію «Міжнародна інформація у системі міжнародних відносин: концептуальні та практичні аспекти», присвячену 25-річчю спеціальності «Міжнародна інформація/Міжнародні комунікації».

Мета міжнародної наукової інтернет-конференції: розглянути сучасну міжнародно-політичну проблематику, з’ясувати трансформаційні тренди системи міжнародних відносин, проаналізувати чинники міжнародного співробітництва в умовах глобальної і регіональної нестабільності, представити практику сучасної зовнішньополітичної діяльності та комунікативний інструментарій у міжнародної взаємодії.

До участі у науковій інтернет-конференції запрошуються наукові співробітники, представники дипломатичних місій, міжурядових та неурядових організацій, науковці, фахівці з міжнародних відносин, аспіранти, здобувачі та студенти, представники мас-медіа.

 

ТЕМАТИКА МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Науковий дискурс міжнародних інформаційних відносин;

2Стратегічне партнерство в міжнародних відносинах: теорія і практика;

3. Політичні, економічні, правові, безпекові та інформаційні чинники міжнародних відносин;

4. Модернізація зовнішньополітичної діяльності в умовах інноваційних зрушень; комунікативний інструментарій зовнішньої політики;

5. Концептуальне і методологічне забезпечення, практика та перспективи освітньої діяльності за спеціальністю «Міжнародна інформація/Міжнародні комунікації».

 

Міжнародна наукова інтернет-конференція відбудеться за адресою: 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Робочі мови: українська, англійська.

Матеріали конференції (лише статті) будуть опубліковані у фаховому електронному виданні «Міжнародні відносини».

Вимоги до публікацій: статті подаються до 25 травня 2018 року в електронному варіанті у форматі.doc на електронну адресу організаційного комітету (pr_department@ukr.net).

Правила оформлення статей – http://journals.iir.kiev.ua/index.php/pol_n/about/submissions#authorGuidelines.

Редколегія залишає за собою право на конкурсний відбір публікацій.

Просимо повідомити про свою участь у конференції і надіслати статті до 25 травня 2018 р. за адресою: pr_department@ukr.net.

ПРОГРАМА

Довідки за телефоном: (044) 481-44-60.