Анонси

В рамках угоди про співпрацю між Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Фундацією імені Романа Якемчука (Бельгія) виділено 12 грантів на навчання за освітньою програмою «Європейські студії» у 20

 

В рамках угоди про співпрацю між Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Фундацією імені Романа Якемчука (Бельгія) виділено 12 грантів на навчання за освітньою програмою «Європейські студії» у 2018-2019 навчальному році.

Термін навчання: 1 рік 4 місяці. Навчальний процес забезпечують Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Католицьким університетом м.Левен (Бельгія). Навчальні дисципліни викладатимуться українською та англійською мовами.

Для отримання гранту, крім стандартного пакету документів відповідно до Правил прийому до КНУ імені Тараса Шевченка у 2018 р., потрібно подати наступні документи:

  • CV (англійською мовою);
  • Мотиваційний лист (англійською мовою);
  • виклад відповідей вступних випробувань з фаху (англійською мовою);
  • перекладені на англійську диплом про вищу освіту та додаток до нього.

Рішення щодо надання гранту прийматиметься Радою академічних директорів Фундації.

За додатковою інформацією звертатися до керівника освітньої програми к.політ.н., доц.Миронової М.А.(mironova_margarita@yahoo.com)