Анонси

З 5 до 26 червня 2018 року в ІМВ ART HALL відбудеться виставка Артема Андрєйчука, Оксани Титенко, Олени Яковенко, Панаса Титенко. Відкриття виставки 7 червня о 18:00 Адреса: вул. Мельникова, 36/1
ОКСАНА ТИТЕНКО
 
Народилася в 1985 році в місті Києві У 2003 році закінчила Державну художню середню школу ім.Т.Г.Шевченка. У 2009 році отримала диплом магістра Національної академії образотворчого мистецтва і архитектури  (майстерня професора М.Гуйди). Активну участь у виставках, арт проектах і міжнародних конкурсах почала брати ще з 2001 року. Лауреат премії імені В.Шаталіна. Член Національної спілки художників України. З 2001 року співпрацює з "Danusha Fine Art" (Великобританія). 2014-2015 році співпрацює з «The Walt Disney company». Роботи експонувалися на міжнародних і понад 70 всеукраїнських художніх виставках. Викладач  живопису, малюнку та композиції у власній студії. Картини знаходяться в приватних колекціях України, Франції, Великобританії, Китаю, США.
 
 
ПАНАС ТИТЕНКО
 
Народився в 1963 році у місті Києві. Закінчив Київську Національну академію образотворчого мистецтва і архитектури (НАОМА), майстерню професора В.В. Шаталіна. Член Національної спілки художників України. Працює в галузі станкового і монументального живопису. Майстер пейзажу, натюрморту, портрету.
 Участник багатьох всеукраїнських виставок і міжнародних арт проектів. З 1995 року роботи експонуються за кордоном на аукціонах "Bonhams", "Gohn Nicolson" (Великобританія), а також у галереях "Roy Miles Gallery" (Лондон) і "Hanover Fine Arts" (Едінбург). З 1988 року співпрацює з  "Danusha Fine Art" Великобританія). 2014-2015 році співпрацює з «The Walt Disney company».
Твори художника знаходяться у збірках вітчизняних музеїв, приватних колекціях України і світу.
 
 
ОЛЕНА ЯКОВЕНКО
 
Народилася у місті Батумі (Грузія) у родині художника Миколи Яковенка, заслуженого художника Грузії та заслуженого художника Аджарії. У 1987 році закінчила Київську Національну академію образотворчого мистецтва та архитектури (НАОМА), факультет станкового живопису, майстерню професора В.В.Шаталіна. Член національної спілки художників України. З 1990 року розпочала творчу діяльність. Працює в жанрі пейзажу, натюрморту, портрету та жанрової картини.З 2000 року співпрацює з "Danusha Fine Art" (Великобританія). 2014-2015 році співпрацює з «The Walt Disney company». Роботи знаходяться в багатьох музеях України та приватних колекціях України. Великобританії, Німеччини, Італії, Грузії, Фінляндії, США.
 
 
АРТЕМ АНДРЄЙЧУК
 
Народився в 1983 році у місті Києві. У 2003 році закінчив Державну художню середню школу ім. Т.Г.Шевченка і розпочав творчу діяльність. Лауреат премії ім. В.Пузиркова. У 2008 році  закінчив Київську Національну академію мистецтва і архитектури (НАОМА), майстерню станкового живопису під керівництвом М.Гуйди та О.Ясенева.. З 2009 року бере участь у арт аукціонах і міжнародних виставках. У 2013 році - лауреат премії міжнародного виставочного бюро (Франція). Працює в  жанрі пейзажу, натюрморту та жанрової картини. Роботи знаходяться в приватних колекціях України, США, Канади, Італії, Німеччини, Китаю.