Анонси

7 листопада 2018 року, в ІМВ, відбулася п’ята лекція Наталії Адаменко "Немає дрібниць в етикеті 2.0"

Зустріч студентів із пані Наталею цього тижня була зовсім несхожою на попередні, оскільки не було чітко заданого вектора лекції. Бесіда відбувалася у форматі «Питання-відповідь», і кожен міг дізнатися щось цікаве для себе, не зважаючи на рамки видів етикету. Спершу мова йшла про лихослів‘я та сумні реалії сьогодення, коли нецензурна лексика стає вже не винятком, а швидше правилом. Тут пані Наталія рекомендує дбати про чистоту своєї мови, говорити вишукано та якомога правильніше, аби привернути увагу та справити хороше враження про себе.

Студентів також цікавило питання фемінізму в етикеті. Що ж робити, коли дівчина відмовляється приймати простягнуту руку чоловіка, який хоче допомогти вийти і з машини. Як реагувати на це та продовжувати природньо поводитися?

Крім того, зачепили тему дрес-коду. Лекторка зауважила, що деякий одяг, наприклад, пуховик для зустрічі сенатора - це табу.

Після масштабних дискусій щодо ключових питань обговорювали незручні ситуації із запізнення та навіть особисті стосунки між чоловіками та жінками.

Автор тексту – Білоган Анна