Анонси

01.12.2018 року в Інституті міжнародних відносин було проведено День відкритих дверей. ІМВ радо і затишно зустрів охочих гостей: абітурієнтів, старшокласників та їх родини.

У холі альма-матер кафедри кожного відділення розгорнули інформаційні банери. Відвідувачі мали змогу переглянути світлини з життя факультетів, дізнатися про тонкощі вступу 2019 року, і в цьому їм допомагали як науково-педагогічні працівники, так і студенти. Школярі з перших вуст дізналися відповіді на актуальні питання щодо студентського життя, вивчення іноземних мов та можливості стажування, проживання у гуртожитках.

В актовій залі ІМВ у дружній та теплій атмосфері відвідувачів зустріла адміністрація з детальною розповіддю про Інститут, поясненням особливостей спеціальностей. Так, абітурієнти дізналися напевне різницю між країнознавством та міжнародними відносинами, міжнародним бізнесом та міжнародними економічними відносинами.

Гостям також було запропоновано сюрпризи від відділень, зокрема представники міжнародних комунікацій закликали спробувати долю у лотереї передбачень та торкнутися кулі Тесли.

Дякуємо гостям за активність та щиро віримо, що гостинність Інституту склала приємне враження та упродовж навчального року плекатиме бажання долучитися до лав наших студентів. Бажаємо абітурієнтам успіхів на ЗНО-2019!

Раді повідомити, що ІМВ знову чекатиме на абітурієнтів та їх батьків 23 лютого та 20 квітня 2019 року, тож до зустрічі в ІМВ!

 

Автор тексту Катерина Оніщук