Анонси

Друзі, студенти, випускники, викладачі, батьки наших студентів дуже просимо знайти 2 хвилини вашого часу та підтримати край необхідну ініціативу наших студентів щодо проекту IIR Open Space! Ваш голос дуже важливий!

It brings to mind something that Hemingway wrote in the favorite book of John McCain: “Today is only one day in all the days that will ever be. But what will happen in all the other days that will ever come can depend on what you do today.” - Barack Obama’s Eulogy Speach for John McCain.

Коворкінг IIR Open Space починає цей навчальний рік зі спроби стати кращим - залучити понад 250 тисяч гривень, щоб зробити студентський простір ІМВ/КНУ комфортним, доступним та спроможним у технічних можливостях.

IIR Open Space бере участь у Громадському бюджеті Києва. Громадський бюджет - це частина коштів місцевого бюджету, які розподіляються на проекти, за які голосують кияни.

Тому IIR Open Space потрібні ваші голоси. Часу мало - до 15 вересня, а голосів багато - близько 3 тисяч. Проголосувати та прочитати про проект можна тут: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/159

IIR Open Space особливий тим, що це передусім історія, яку роблять самі студенти. Від першої сторінки, коли Viktoriia-Mariia BaryshnikovaVictor Chesnokov та їх колеги-студенти прийшли до Валерій Копійка з ідеєю перетворити одне забуте місце в корпусі ІМВ на простір, куди студенти зможуть приходити зі своїми ініціативами та реалізувати їх.

Тоді ж вони відшукали перших спонсорів, дістали перші меблі та дали цьому проекту шанс. Далі з Oleksandr Yaroshenko цей шанс почав втілюватися в життя - з'явилися перші заходи. Майже всі вони були з ініціативи студентів, а згодом і викладачів.

Тут має бути довгий перелік тих, хто побачив у цьому можливості для своїх проектів і кому IIR Open Space завдячує сенсом свого існування (я всіх не згадаю): Катерина ОмелянZakhar ProtsiukPavel KuznetsovКатерина МайDemyan RomanovichВова ЛяшенкоЛіля Нгуєн (Lilly Nguyen)Bohdan GonykKate BalabaievaDariya BlahovisnaОлександр КраєвСергій ДаниленкоLesia ShvetsСвітлана АндрущенкоAnton KorynevychKateryna Serbina та ще багато багато хто.

Чим IIR Open Space став за цей час?

- Сюди студенти запрошують послів та урядовців з усього світу. Запрошують до себе. І вони приходять.

- Сюди студенти запрошують представників МВФ, Світового банку та купи інших міжнародних організацій. Запрошують до себе. І вони приходять.

- Сюди студенти запрошують представників бізнесу та топових професіоналів з абсолютно різних сфер: від військових та політичних експертів, міжнародників та юристів до PR-ників та комунікаційників всіх мастей.

- Тут студенти навчилися робити свої освітні курси, запрошуючи лекторів читати про екологію, корпоративне право, практику переговорів, комунікації та безліч інших напрямків.

- Тут змогли проводити свою діяльність студентські клуби ІМВ та молодіжні рухи Києва (Ambassador - політико-дипломатичний клубIIR Debate ClubThe "O" Club | Клуб твого розвиткуIIR English Speaking ClubКино в КИМОРада студентів ІМВ • Student Council of IIR та інші).

Тут студенти навчаються бути не пасивними споживачами освіти, а створювати свою освіту. Тут багато хто побачив, що будь-які досягнення залежать від власних дій, а не сподівання на когось.

І IIR Open Space точно не час зупинятися. Я дуже хочу, щоб цей коворкінг став місцем нетворкінгу лідерів змін з різних сфер життя. Щоб це було місцем народження ідей, які змінюватимуть Україну.

Зараз багатьом заходам IIR Open Space доводиться відмовляти: у нас або не вистачає стільців та меблів, щоб прийняти великі аудиторії, або немає відповідної техніки, щоб провести захід на потрібному рівні.

Ми бачимо значний попит, але не можемо його задовольнити. І це можна змінити. Нашими голосами. Цей пост можна багато лайкати та поширювати, але він, у першу чергу, для активних дій.

ІМВ/КНУ мають багато недоліків, але все ж вони дають можливість побачити та зрозуміти значно більше, ніж багато інших українських університетів.

І кожен, хто хоче підтримати IIR Open Space, може бути лідером думок. Проголосуйте самі. Попросіть своїх друзів проголосувати. Попросіть своїх однокурсників, своїх сусідів по гуртожитку. Попросіть своїх викладачів та своїх студентів. Попросіть свої родини.

Не робіть репости. Це непереконливо. Напишіть свій пост і попросіть проголосувати. Бо це важливо. Це те, як створюється наше майбутнє. Це саме та історія, коли багато маленьких дій роблять велику справу.

І так само важливо проголосувати та підтримати проекти наших друзів з КНУ. Платформу для онлайн освіти KNU online education (https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/120) та експериментальний центр фізики Naked Science (https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/1027) від лідерів студентського самоврядування КНУ Tanya Fedorchuk та Борис Топол.

Вони нас підтримують і ми підтримуємо їх. Все це проекти, які робляться студентами для студентів, молоді та активних громадян України. Кожен студент зможе долучитися до цих проектів. Все це разом - це майже 3,5 мільйони гривень, які можна залучити для студентів та молоді.

3 тисячі голосів - це дуже багато, якщо бути пасивним. Але це нічого, якщо бути активним.

 

Автор - Денис Длугач