Анонси

Культурний департамент Ради Студентів ІМВ ініціює проект «Книгооберт», спрямований на зацікавлення та залучення студентів до читання. 14 травня 10:50 - подвір'я ІМВ

Ми глибоко стурбовані тим, що лише десять відсотків українців регулярно читають. Таким чином, ми, на жаль, претендуємо на звання країни з найнижчим показником з читання в Європі.

Суть проекту полягає у відкритті полички для обміну книгами між студентами та викладачами у стінах Інституту за зразком популярного нині руху – буккросингу. Захід з урочистого відкриття полиці, що буде включати зустріч з українським письменником та літературний вечір, заплановано на 14 квітня.

Зараз Культурний департамент шукає книги, що слугуватимуть наповненням полиці. Саме в цьому ми і розраховуємо на вашу допомогу. Члени департаменту вважають, що студентам буде цікаво прочитати книгу не просто рекомендовану улюбленим викладачем, а книгу із її чи його домашньої бібліотеки.

Якщо вас зацікавив наш проект, просимо до 11 травня принести нам книгу, яку, на вашу думку, варто прочитати. Це може бути детектив, пригодницький роман, збірка поезій чи будь-яка інша цікава та повчальна книга, необов’язково пов’язана з навчальними дисциплінами.

За детальнішою інформацією або з бажанням подарувати книгу, будь ласка, звертайтеся до:
Андрущенко Світлани Вікторівни
Назарук Діани (1МП) - +380980339633
Левіцької Катерини (1МЕВ) - +380972258861 
Приносити книги можна в 261 кабінет

Ми щиро сподіваємося на вашу допомогу та підтримку.
З найкращими побажаннями,
Культурний департамент РС ІМВ