Анонси

Інститут політичних досліджень ім. Йохана Скитте при Університеті Тарту (Естонія) знову розпочав набір для кандидатів на отримання наукових ступенів доктора та кандидата наук у галузі соціальних наук.

Інститут політичних досліджень ім. Йохана Скитте при Університеті Тарту (Естонія) знову розпочав набір для кандидатів на отримання наукових ступенів доктора та кандидата наук у галузі соціальних наук (бажано в міжнародних відносинах або політології) на п'ятимісячну фінансову програму стипендії, що триває з 1 лютого по 30 червня 2019 року. Заклик адресований громадянам Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдові, Таджикистану, Туркменістану, України та Узбекистану.

Мета програми стипендії полягає в тому, щоб дозволити вченим та аспірантам розвивати аналітичні та дослідницькі навички: під час стипендії обрані кандидати працюватимуть над своїми окремими дослідницькими проектами під керівництвом старшого наукового співробітника, а також матимуть змогу вдосконалити свої дослідження методології та написання, використовуючи ресурси, нагляд та навчання, що надаються приймаючою організацією.

Стипендії фінансуються за програмою OSF Eurazia (керована Тартуським університетом) та охоплює поїздки, візи, житло, медичне страхування та витрати на проживання протягом стипендіального періоду.

Усі зацікавлені та правомірні кандидати повинні подати електронний документ заявки електронною поштою eurasiafellows@ut.ee до 15 листопада 2018 року, 23:59 за естонським часом (GMT / UTC + 02: 00).

Детальний опис програми стипендій, пакету документів для подання заявки та критеріїв прийнятності можна знайти на веб-сайті Інституту Йохана Скитте - (будь ласка, зверніться до CfA - для детального опису необхідних документів та завантажте відповідну анкету для докторантури або аспірантури )

Всі питання, пов'язані з заявками, мають бути адресованими eurasiafellows@ut.ee