Анонси

Оголошено програму стипендій для молодих українських дослідників у рамках програми «Україна в єропейському діалозі» при Інституті Гуманітарних Наук у Відні. Знання англійської мови обов’язкове. Термін подання заявки: 18 березня 2018 року.

Стипендіальна програма Інституту Гуманітарних Наук у Відні спрямована на підтримку досліджень молодих українських учених, які завершують або нещодавно закінчили докторантуру в українському вищому навчальному закладі.

 

Програма підтримує молодих дослідників з України, які продемонстрували винятковий талант, дозволяє їм працювати над дослідницькими проектами за власним вибором, і дає їм доступ до всіх резурсів Інституту. 

 

Стипендії відкриті для всіх навчальних дисциплін у галузі суспільних наук (у тому числі історії). Дослідницькі пропозиції, пов'язані з одним з основних напрямків досліджень Інституту, настійно рекомендуються - детальніше

 

Стипендіати можуть провести шість місяців в IWM з липня 2018 року по червень 2019 року та отримати стипендію у розмірі 1800 євро на місяць для покриття всіх витрат, пов'язаних з їх перебуванням у Відні. Крім того, IWM надає офісні приміщення, доступ до Інтернету, дослідницькі та адміністративні послуги, а також інші послуги безкоштовно.

 

Подробиці та заявки на участь за лінком та у файлі