Анонси

21-22 вересня 2019 року у Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться молодіжна конференція серед студентів та учнів старших класів, присвячена вивченню та симулюванню роботи комітетів ООН.

21-22 вересня 2019 року у Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться молодіжна конференція серед студентів та учнів старших класів, присвячена вивченню та симулюванню роботи комітетів ООН задля глибшого розуміння важливості існування міжнародних організацій та їх впливу на міжнародну політику, зокрема України. Участь у заході прийме близько 150 делегатів з різних куточків України, серед гостей очікуються посли різних країн та представники державних установ. Реєстрація учасників в обидва дні починається о 9:00, церемонія відкриття Моделі 21 вересня відбудеться з 10:00 до 11:00. На завершення заходу 22 вересня 2019 року відбудеться дипломатичне прийняття з 17:30 до 19:00.    

КМООН є складовою міжнародного молодіжного руху Моделі ООН і являє собою рольову гру студентів та учнів старших класів, які протягом двох днів імітують роботу органів ООН. Мета – викликати живий інтерес серед української молоді до глобальних проблем та знаходження їхніх рішень шляхом палких дискусій, дебатів та роботи у команді. Учасники заходу – делегати, спостерігачі, експерти – приміряють на себе роль офіційних представників країн-членів ООН та міжнародних організацій у процесі обговорення питань порядку денного відповідних комітетів. Делегати абстрагуються від особистої точки зору та відстоюють офіційну позицію країни, що вини представляють, та приймають резолюцію із відповідного питання.

Симуляція буде проходити у 6 комітетах: Рада Безпеки, Світовий Банк, Міжнародний Суд, Економічна та Соціальна Рада, ЮНЕСКО та Всесвітня організація інтелектуальної власності. Питання, що будуть розглядатися комітетами, тісно пов’язані з проблемами запобігання насильства, декомунізації, захисту гуманітарних програм у гарячих точках і т.д.,що будуть потребувати генерації ідей і думок, самореалізації і самовираження, розвитку інтелектуальних і творчих здібностей, ерудиції і креативного мыслення.

Моделювання ООН є міжнародним заходом, що практикується у провідних ВНЗ світу. Оксфорд, Стенфорд та Кембридж є лідерами у якості проведення МООН, адже у таких конференціях приймають участь майбутні державні діячі, дипломати та політики. Яскравим прикладом є Генеральний Секретар Пан Гі Мун, який також у минулому був делегатом МООН. 

Також участь у КМООН надасть змогу учасникам познайомитися та поспілкуватися із Надзвичайними і Повноважними послами та дипломатичним корпусом інших держав, відкрити для себе щось нове у сфері міжнародних відносин та дипломатії, висловити власну думку щодо актуальних міжнародних питань. 

Організаторами КМООН є Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка і Українська школа міжнародного підприємництва, права та комунікацій. 

 

Акредитація преси (до 20 вересня15:00):

Васильченко Ольга, голова прес-центру ІМВ

044-481-44-16iir.presscenter@gmail.com

Акредитація гостей (до 16 вересня15:00):

Синковець Наталя

044-481-44-14