Анонси

Всім бажаючим взяти участь у конкурсі «Авторської пісні та поезії», який відбудеться 16 грудня о 18.00 у диско-залі „Планета” (вул. Ломоносова, 55/57)

Конкурс „Авторської пісні та поезії” започатковано у 2004 році.
Метою проведення конкурсу є виявлення талановитих особистостей і надання їм можливості реалізації свого творчого потенціалу, формування і розвиток творчих здібностей, естетичного смаку студентської молоді.
Автори пісень супроводжують свої твори грою на різних музичних інструментах (гітара, фортепіано та ін.), або співають під супровід аудіо-запису. Виступ поетів (за бажанням) супроводжується слайд-шоу та аудіозаписом або відеороліком .
На конкурс запрошується авторитетне журі, яке визначає призові місця у кожній номінації. Згідно наказу Ректора Університету „Про проведення  конкурсу „Авторської пісні та поезії” проходить преміювання лауреатів.
Захід відбудеться 16 грудня о 18.00 у приміщенні диско-залу „Планета” відділу культурного дозвілля студентів Молодіжного центру культурно-естетичного виховання Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою вул. Ломоносова. 55. Запрошуються всі бажаючі, вхід вільний.
Взяти участь можуть студенти університету, попередньо заповнивши заявку на участь у конкурсі до 14 грудня 2009 року.
Форму заявки можна отримати у заступників деканів з виховної роботи на факультетах.
Заявки надсилати до Молодіжного центру культурно-естетичного виховання на e-mail: mckev@univ.kiev.ua та ф.239-31-91 та отримати додаткову інформацію за т.239-33-39.