Анонси

Круглий стіл «Актуальні питання міграційно-візових відносин між Україною та ЄС».

25 червня 2009 року кафедра світового господарства і міжнародних економічних відносин, науково-дослідна група відділення МЕВ, Українська асоціація економістів-міжнародників, Академія наук вищої школи України провели круглий стіл «Актуальні питання міграційно-візових відносин між Україною та ЄС».

У круглому столі взяли участь фахівці з питань ЄС, а саме: заступник Міністра закордонних справ України – Єлісєєв Костянтин Петрович; д.е.н., професор, Президент Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економістів-міжнародників» Філіпенко Антон Сергійович; д.н. держ.упр., зівідувач відділу соціально-економічної і демографічної безпеки Національного інституту проблем міжнародної безпеки Малиновська Олена Анатоліівна; викладачі, аспіранти та студенти Інституту.

Завданням круглого столу було проведення конструктивного обміну думками навколо питань міграційних відносин України та ЄС, здійснення глибокого аналізу існуючих проблем в цій сфері, формулювання нових ідей та підходів до їх вирішення.