Анонси

2 квітня відбудеться майстер-клас Алекси Чопівської для студентів спеціальності «Міжнародна інформація» на тему «Communication in US Congress and Ukraine Advocacy in America»

2 квітня 2015 року в Інституті міжнародних відносин відбудеться майстер-клас Алекси Чопівської, директора програми зі світової  економіки в Інституті Аспена, виконавчого директора Американського центру Європейської України, засновника і виконавчого директора «Транснаціональної Освітньої Групи», для студентів спеціальності «Міжнародна інформація» на тему «Communication in US Congress and Ukraine Advocacy in America».

Майстер-клас відбудеться в ауд.36 об 11.10., мова зустрічі – англійська. 

 

Детальніше про Алексу Чопівську

Уродженка м. Вашингтон, округ Колумбія, Алекса Чопівська закінчила Національну соборну школу для дівчат і отримала ступінь бакалавра у Йєльському університеті, закінчивши його з відзнакою за спеціальністю «Русистика та східна європеїстика», а також «Політологія», ступінь магістра у Вищій школі журналістики Колумбійського університету та ступінь магістра в галузі міжнародної громадської політики у Школі передових досліджень міжнародних відносин при Університеті Джона Хопкінса.

Протягом семи років А. Чопівська працювала журналістом у «Ен-Бі-Сі Ньюз», висвітлюючи світові події з бюро агенції у Нью-Йорку, Вашингтоні та Лондоні.

Обіймавши певний час посаду заступника директора консалтингової компанії з міжнародного зв'язку в Лондоні, вона переїхала до Києва. Там пані Чопівська працювала незалежним журналістом, подорожуючи Східною Європою, Кавказом та Центральною Азією, а також співпрацювала з американською консалтинговою фірмою під час політичної кампанії.

Наприкінці 1990-х років А. Чопівська проходила стажування у відділі голови Адміністрації першої леді Хілларі Клінтон у Білому домі, а також у Державному департаменті США при посольстві США в Парижі.

Окрім рідної англійської, пані Чопівська розмовляє українською, російською та французькою мовою, а також володіє іспанською. Вона проживає у м. Вашингтон, округ Колумбія.

Алекса Чопівська – представниця шляхетного українського роду: її прадід Іван Адріянович Фещенко-Чопівський був видатним вченим-металургом, громадським і політичним діячем, міністром УНР та Директорії, тато Юрій Юрійович Чопівський – успішний бізнесмен, який оплачував утримання будинку для українського посольства у Вашингтоні впродовж півтора року, бо у перші роки незалежності держава не мала на це коштів. Алекса, як і її батько, навіть не народилися в Україні, але намагаються робити все для підтримки держави.