Анонси

Зверніть увагу, що лекцію «Діловий етикет та протокол» від Наталії Адаменко в рамках курсу "Міжнародний арт-менеджмент" перенесено на 27 травня!

Під час лекції ви дізнаєтесь про те, як показати себе з кращого боку в спілкуванні з людьми різних культур та про всі тонкощі дипломатичного протоколу в арт-середовищі.

Наталія Адаменко - президент Etiquette School. Співробітник Ernst & Young з питань формування корпоративної культури, фахівець із зв'язків з державними структурами. Викладач курсу ”Дипломатичний протокол та етикет” в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Членкиня громадської ради при Верховній Раді України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Посол миру в Міжнародній асоціації миру, членкиня Всесвітньої федерації жінок за мир в усьому світі.

Дата лекції: 27 травня 2020 року.

Час: 11:00 – 13:00
Вартість - 500 грн.
 
Для реєстрації на лекції просимо вас заповнити форму за посиланням.
 
Після реєстрації наші менеджери зв'яжуться з вами для подальшої координації та допомоги з підключенням.
 
Лекція транслюватиметься на платформі Zoom.us в форматі відео-конференції. Якщо у вас не буде можливості брати участь в прямому ефірі, то ви отримаєте доступ до запису.
 
Дізнатися докладніше про окремі лекції і повний курс «Міжнародний арт-менеджмент. Інтенсив», подивитися розклад, вартість і програму можна тут.