Анонси

В Міністерстві закордонних справ України відбулась Модель Ради Безпеки ООН

23 жовтня 2009 року в Міністерстві закордонних справ України відбулась Модель Ради Безпеки ООН, присвячена святкуванню 175-річчя Київського національного університету імені Тараса Шевченка та 60-річчя ООН. Темою засідання стала боротьба із морським піратством. Учасниками заходу були 50 студентів, з яких 40 є студентами Інституту міжнародних відносин.
З вітальними словами до учасників Конференції звернулися заступник Міністра закордонних справ України О.О.Горін, представники Департаменту ООН та інших міжнародних організацій МЗС України, а також Представництва ООН в Україні.
Учасники конференції намагалися налагодити діалог молодих людей, які представляли різні держави, що входять до складу ООН, поширити знання про діяльність ООН, залучити студентів до обговорення та аналізу проблем світової спільноти та навчитися  процедурним аспектам діяльності ООН, веденню диспутів, переговорів, знаходженню консенсусу і прийняттю відповідальних рішень.
За результатами засідання було прийнято резолюцію з низкою пропозицій щодо конкретних дій, спрямованих на подолання піратства.
Силами студентів Інституту міжнародних відносин було забезпечено синхронний переклад моделювання.
Захід такого формату вперше проходить в МЗС України. Усі організатори, учасники та перекладачі були відзначені подякою від керівництва Міністерства закордонних справ України.