Анонси

Кафедра політології Латвійського університету відкриває відбір на навчання в рамках односеместрового англомовного навчального модуля-інтенсиву з європейських студій (the Young Professionals`School) в Ризі.
Кафедра політології Латвійського університету відкриває відбір на навчання в рамках односеместрового англомовного навчального модуля-інтенсиву з європейських студій (the Young Professionals`School) в Ризі.
 
Термін навчання: з 20 вересня по 18 грудня 2020 року.
 
Модуль складається з двох інтегрованих частин:
1. European studies – Foreign Affairs
2. European studies – Domestic Affairs. 
 
Модуль розроблено для студентів з України. 
 
Цей проєкт зосереджений на взаємному обміні досвідом, особливо щодо політичних процесів в Латвії та Україні, з урахуванням особливостей євроінтеграції України.
 
Латвійський університет за підтримки Міністерства закордонних справ Латвії покриває витрати відібраних студентів на трансфер до Риги та назад (авіарейс економ-класу в обидві сторони), вартість навчання та медичне страхування, а також надаватиме щомісячну стипендію в розмірі 370 євро на забезпечення щоденних витрат і оплати проживання в студентському гуртожитку.

Для того, щоб взяти участь у відборі:

- Охочим потрібно надіслати на e-mail iveta.reinholde@lu.lv лист-заявку про участь у конкурсі, мотиваційний лист, резюме та виписку з оцінками не пізніше 7 червня 2020 року.
 
- Після того, як організатори конкурсу отримають ваші заявки, вони організують онлайн-інтерв'ю (у Skype чи Zoom) з потенційними кандидатами у період з 10 по 20 червня 2020 року.
 
- Відібраним кандидатам буде повідомлено про зарахування до програми до 30 червня 2020 року. 
Однак через невизначеності, пов’язані з COVID-19, зараховані студенти будуть регулярно отримувати організаційну інформацію щодо Young Professionals`School.

У рамках даного інтенсиву студенти отримають кредитні бали (ECTS), що будуть гарантовані спеціальними сертифікатами Латвійського університету. 
 
Заплановано наступні англомовні курси, котрі в сумі забезпечують 24 ECTS:
- Governance and management of the European Union (6 ECTS); 
- Europeanization: from partnership to membership (6 ECTS);
- Foundation of the European Union (6 ECTS); 
Cемінари: 
- Politics and policy in Latvia (3 ECTS); 
- Strategic communication and public diplomacy (3
ECTS).
 
Також можуть бути запроваджені додаткові курси, оскільки проект залучає партнерів по співпраці.
 
Тож бажаємо успіхів у відборі!