Анонси

Літній комплексний курс онлайн-навчання

25 травня 2020
Школа молодого українського дипломата IIR Business School нашого Інституту спільно з Українською Асоціацією зовнішньої політики запрошує на літній комплексний курс онлайн-навчання!
Теги: ІМВ

Лекція Наталії Адаменко

18 травня 2020
Зверніть увагу, що лекцію «Діловий етикет та протокол» від Наталії Адаменко в рамках курсу "Міжнародний арт-менеджмент" перенесено на 27 травня!
Теги: ІМВ

Нові лекції курсу IAM

15 травня 2020
Дуже скоро проєкт International Art Management (ІАМ), організований нашим Інститутом за сприяння IIR Business School, порадує нас двома дуже цікавими лекціями!
Теги: ІМВ

Проєкт "OPEN UKRAINIAN DIPLOMACY"

15 травня 2020
#OpenUkrainianDiplomacy від Школи молодого українського дипломата Бізнес-школи ІМВ продовжує партнерство з Українською Асоціацією зовнішньої політики та співпрацю з Посольством України в США!
Теги: ІМВ

International Art Management

6 травня 2020
10 травня о 19:00 проєкт International Art Management, організований нашим Інститутом за сприяння Бізнес-Школи ІМВ, запрошує початківців та професійних художників приєднатися до прямого ефіру на тему: «Монетизація творчої кар'єри: до і після COVID»
Теги: ІМВ

КНУ EXPO 2020

5 травня 2020
V-та, ювілейна КНУЕхро планувалася незвичайною. Вона такою і буде. Ми запрошуємо вас на Дні Відчинених Вікон!

Проєкт "Open Ukrainian Diplomacy"

1 травня 2020
Відтепер Школа молодого українського дипломата Бізнес-Школи ІМВ виходить на новий рівень навчання та долає кордони!
Теги: ІМВ

Вебінар "Міжнародні злочини"

1 травня 2020
Запрошуємо всіх охочих вже наступного вівторка, 05 травня 2020 року, долучитися до вебінару Антона Кориневича, Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим, випускника нашого Інституту.
Теги: ІМВ
1 2 3 4 5 172