Анонси

В ІМВ Hall Art Gallery представлено найкращі фотографії, обрані в рамках VІ Всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива»

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» – це найкращі 40 фотографій, обрані з понад 680 фоторобіт, які надійшли з усіх куточків України на VІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива».

Мета конкурсу - привернути увагу громадськості до найкращих практик благодійності.

Уперше фотоконкурс відбувся 2010 року. З того часу конкурс проходить кожної осені - у жовтні-листопаді. За результатами роботи журі відбираються 40 найкращих фоторобіт, з яких формується однойменна фотовиставка, яка з квітня по листопад подорожує Україною. Найкращі роботи разом з історіями публікуються у спеціальному фотокаталозі (українською та англійською мовами). У 2015 році фотоконкурс проходив у вересні-листопаді за ініціативи Українського форуму благодійників та під патронатом Національної спілки фотохудожників України.

Відкриття фотовиставки відбулося у січні 2016 р. у Національному музеї ім. Тараса Шевченка. У березні 2016 р. «Благодійність крізь призму об’єктива» проходила у Верховній раді України.

Перед тим, як виставка за традицією вирушить у подорож Україною, найкращі фотографії будуть представлені в Інституті міжнародних відносин. 

За 6 років «Благодійність крізь призму об’єктива» побувала на різноманітніх майданчиках: від Кабінету Міністрів та Верховної Ради – до музеїв, галерей, бізнес-центрів. Від Луцька – до Сімферополя, від Ужгорода до Харкова – 21-у область відвідала виставка з 2011 р., згуртовуючи місцеву громаду навколо теми благодійності. У 2016 р. виставка побуває щонайменше в 10 містах України.

Запрошуємо всіх бажаючих! 

Про офіційне відкриття буде повідомлено пізніше!

Сайт Всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива»