Анонси

Радник-посланник Посольства Російської Федерації в Україні прочитав лекцію студентам

9 лютого 2010 року Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали Радник-посланник Посольства Російської Федерації в Україні кандидат історичних наук Воробйов Андрій Володимирович, заступник керівника Представництва Росспівробітництва в Україні Царьова Ірина Гур'ївна та Радник Посольства Російської Федерації Савенкова Тетяна Олександрівна. Пан Воробйов прочитав студентам цікаву лекцію в якій йшлося про сучасний стан міжнародних відносин, світову безпеку, вектори міжнародної політики Російської Федерації. Шановні гості подарували Інституту цікаві книги, зробивши важливий вклад в бібліотечний фонд Інституту. Подаровані книги будуть представлені загалу на спеціальній виставці, організованій Інститутом.