Анонси

Студентам, які користуються платформою масової онлайн-освіти Coursera і отримали відповідний сертифікат-підтвердження, може бути зарахована частина семестрового оцінювання навчальної дисципліни ІІ семестру 2019/2020 н.р.

До уваги студентів ІМВ!

Обраний на Coursera навчальний курс має повністю або частково співпадати з дисципліною навчального плану ІМВ.

Перед тим, як проходити курс на платформі Coursera з метою зарахування частини семестрового оцінювання, радимо погодити це з викладачем, який веде відповідну навчальну дисципліну в нашому Інституті.

У разі узгодженої позиції, після завершення навчання на Coursera необхідно подати заяву на ім’я завідувача кафедри, доклавши до неї сертифікат-підтвердження.