З 24 квітня по 3 травня 2009 року відбулось стажування наших студентів у Польщі

З 24 квітня по 3 травня 2009 року відповідно до Угоди про співпрацю між Університетом Міколая Коперніка (Інститут міжнародних відносин – Відділ історичних наук, м. Торунь, Республіка Польща) та Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося наукове стажування студентів з спеціальності «Міжнародні відносини», «Міжнародні економічні відносини», та «Міжнародна інформація».

У цих рамках були проведені VІІ українські дні в Польщі під патронатом представника польсько-української парламентської групи Томаша Ленза та круглий стіл «Місце України в Європі». Також стажування передбачало прослуховування лекційних занять і культурну програму: відвідання видатних місць Торуня, знайомство з історією та спадщиною як самого міста, так й Університету.

В результаті поїздки зміцнився взаємозв'язок наших країн та університетів.