Анонси

В Інституті міжнародних відносин запускається унікальний бізнес-акселератор студентських проектів! Маєш цікаву ідею і потребуєш допомоги в реалізації? Приходь на краш-тест 13 грудня 2019 р. в ІМВ за адресою: віл. Ю. Іллєнка, 36, Мала актова зала.
В Інституті міжнародних відносин запускається бізнес-акселератор студентських проектів!
 
Маєш цікаву ідею і потребуєш допомоги в реалізації?
 
Приходь на краш-тест 13 грудня 2019 р. в Інститут міжнародних відносин за адресою: вул. Юрія Іллєнка, 36, Мала актова зала
 
Захід розпочнеться об 10.30. 
 
Детальніше про подію:
 
В грудні 2019 року в Інституті міжнародних відносин починає свою роботу бізнес-акселератор, метою якого є розвиток та популяризація підприємництва серед молоді. Ми прагнемо дати можливість студентам, в яких є цікаві 
бізнес-ідеї, перетворити їх на реальні проекти, навчитися визначати ринок, працювати з цільовою аудиторією, перевіряти попит, заробляти на власних продуктах чи сервісах, а також залучати фінансування у вигляді грантів та інвестицій. Для цього керівництво нашого ВНЗ уклало угоду про співробітництво з бізнес-акселератором FeelGoodLabs, команда якого буде відбирати талановитих студентів та працювати з їх проектами.
 
Хто такі FeelGoodLabs?
 
Це приватний бізнес-акселератор, заснований в 2015 році українським підприємцем Сергієм Довгополим. Компанія займається розвитком інновацій та технологічного бізнесу, співпрацює з десятками українських та міжнародних інвестиційних компаній та венчурних фондів. Через програму FeelGoodLabs пройшло близько 70 стартапів, які на сьогодні досягли значних успіхів як на місцевому, так і на зовнішніх ринках, мають сумарну аудиторію в сотні тисяч користувачів та залучили близько 10 мільйонів доларів інвестицій (серед них, зокрема, такі проекти як Opendatabot, Edupay, Animal ID, CASERS, Neverdark, VR Inn, ServeMe та інші). Керуючі партнери акселератора: Сергій Довгополий, Віктор Компанеєць та Владислав Костик мають багаторічний досвід в управлінні, кризис-менеджменті та залученні інвестицій, керували корпораціями, інвестиційними компаніями та виводили проекти на ринки США та Європи. В якості менторів бізнес-акселератора виступають відомі українські підприємці, які побудували свій бізнес з нуля та зуміли його масштабувати:
 
Данил Тонкопій (Delfastbikes – електробайк, що є офіційним рекордсменом Гіннеса за дальністю пробігу), Наталія Владімірова (Patentbot – найкращий юридичний стартап 2019 року в Європі), Олександр Борняков (Wannabiz – венчурний фонд з Одеси, 
Олександр зараз заступник Міністра цифрової трансформації), Надія Перевізник 
(Hope and partners – агентство зі стратегічних комунікацій), Всеволод 
Гаврилюк (SemanticForce – стартап, що є одним з лідерів в області аналітики 
публікацій онлайн ЗМІ) та багато інших.
 
Як працюватиме бізнес-акселератор при Інституті міжнародних відносин.
 
13 грудня відбудеться перший офіційний захід, організований командою акселератора FeelGoodLabs та нашим ВНЗ. Він пройде у форматі краш тесту студентських бізнес-проектів, тобто кожен бажаючий, який подасть заявку через форму на сайті, зможе представити свою ідею перед журі, отримає критику та поради від експертів галузі, а переможців запросять до участі в першому циклі акселераційної програми, яка триватиме з березня по травень 2020 року. Такі краш-тести будуть проходити регулярно, в такий спосіб ми будемо шукати  талановитих студентів, які отримуватимуть посильну допомогу в реалізації своїх проектів.
 
Крім того, будуть проводитися інші заходи – хакатони, майстер-класи, 
семінари, воркшопи, на яких в якості спікерів ми будемо запрошувати успішних підприємців та інвесторів, і всі бажаючі зможуть долучитися та поспілкуватися, а також отримати цінні поради.
В лютому буде запущено сайт студентського бізнес-акселератора, на якому всі, хто не зміг взяти участі у краш тестах, матимуть можливість подавати заявки на участь в акселераційній програмі. Також на сайті можна буде ознайомитися з анонсами подій, почитати цікаві статті та інтерв’ю.
 
Щороку проходитиме 2 цикли акселераційної програми для студентів, тривалістю по 3 місяці. До участі в кожній буде запрошено 15-20 команд, бізнес-ідеї яких буде визнано найперспективнішими. Програма передбачає 20 теоретичних занять на теми маркетингу, продаж, побудови та мотивації команди, лідерства, фінансів і т.ін., а також десятки годин практичної роботи – визначення цільової аудиторії, перевірки гіпотез, розширення мережі професійних контактів, підготовка та проведення презентацій, бізнес-планів, переговорів. 
 
Крім того, кожна команда отримає персонального куратора, який допомагатиме їй ставити цілі та досягати їх, десятки годин групових та персональних консультацій від менторів. В кінці циклу проходить демо-день – всі учасники програми презентуватимуть свої досягнення перед запрошеними експертами та 
інвесторами, з метою залучення нових клієнтів, партнерів та фінансування. 
 
Найкращі команди отримають пост-підтримку від бізнес-акселератора FeelGoodLabs, а саме допомогу з виходом на ринок та фінансування.
 
Як подати заявку?
 
Наразі, заявку на участь у краш тесті можна подати через форму реєстрації на 
сайті http://startup.iir.edu.ua. У лютому буде запущено сайт 
бізнес-акселератора з анонсами всіх наступних заходів та формою реєстрації проектів.