Анонси

На початку травня завершився конкурсний добір на Стипендіальну програму «Завтра.UA».

Стипендіальна програма "Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука - перша в Україні приватна загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді.

Добір учасників Програми здійснюється щорічно на підставі результатів загальнонаціонального конкурсу.

Переможцям конкурсу – стипендіатам Програми «Завтра.UA» – Фонд Віктора Пінчука надаватиме різнобічну підтримку, зокрема – у вигляді стипендії Фонду Віктора Пінчука.

Програмою передбачено створення стипендіатам додаткових можливостей для подальшого особистого розвитку, підтримку індивідуальних проектів та колективних ініціатив, інформаційно-методологічне забезпечення процесу працевлаштування у перспективних галузях в Україні, а також організацію неформального спілкування, обміну досвідом та інформацією.

На конкурс було подано 1445 заяв на участь.

Захід складався з трьох етапів:

відбір студентів серед вищих навчальних закладів
оцінка конкурсних робіт трьома фаховими експертами;
проведення очних 5-годинних змагальних процедур серед переможців другого етапу конкурсу, метою яких було оцінювання особистісного потенціалу учасників конкурсного добору).
Стипендіатами програми стали 317 осіб з найвищим рейтингом (загальний бал – більше 68).

Серед переможців три студенти Інституту міжнародних відносин:

Боча Ірина – 64 місце у рейтингу; 76 балів.
Напрямок: «Політологія і міжнародні відносини»

Тема роботи: «Арктична політика Канади»

Гринюк Катерина – 73 місце у рейтингу; 75,5 балів.
Напрямок: «Економіка і менеджмент»

Тема роботи: «Доцільність проведення українськими компаніями первинного публічного розміщення акцій (IPO)»

Прокопенко Петро – 269 місце у рейтингу; 68,13 балів
Напрямок: «Політологія і міжнародні відносини»