Анонси

В Інституті міжнародних відносин відбувся загальноуніверситетський конкурс з «Що? Де? Коли?»

20 жовтня у Великій актовій залі Інституту міжнародних відносин відбувся загальноуніверситетський конкурс з «Що? Де? Коли?» серед студентів університету. Змагання були присвячені 175-річчю Київського національного університету. У змаганнях брали участь комнади з різних факультетів та інститутів. Захід проводився у два тури, було разом зіграно 30 питань і за результатами виграла команда Інституту міжнародних відносин - «Глюк». Команда-переможець отримала подарункові видання книг, виданих до 175-річчя університету, та Сову – символ мудрості та гри «Що? Де? Коли?». Сова буде переходити від команди до команди за результатами ігор, що планується проводити кожного семестру.

Ведучими та організаторами конкурсу були студенти ІМВ – Курцев Віктор, Пінчук Денис, Вишньов Віктор та студентський актив Університету. Організаційний комітет не тільки підготував питання та розробив процедуру гри, а й створив неповторну атмосферу інтелектуального свята. Захід проводився науковим товариством студентів та аспірантів КНУ.

13 жовтня в ІМВ розпочалась осіння серія ігор з «Що? Де? Коли?». Студенти Інституту зібрали 9 команд по 6 чоловік. Тепер майже кожного вівторку о 14 годині в ІМВ будуть проходити ігри з «Що? Де? Коли?». Будь ласка, звертайте увагу на оголошення, де будуть зазначені час та місце проведення наступних ігор або за інформацією звертайтесь за телефонами: 067 465 27 77(Віктор), 099 975 34 64(Кіра), 067 382 53 27(Денис)