Анонси

Міністерство освіти і науки України тримає на контролі стан виплати

Міністерство освіти і науки України тримає на контролі стан виплати заробітної плати педагогічним працівникам. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти й науки України.

"Станом на 28 січня 2009 року за всіма програмами у розрізі всіх кодів економічної класифікації видатки по навчальних закладах професійно-технічної освіти та вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації, які фінансуються із Державного бюджету, профінансовані в повному обсязі відповідно до затверджених на січень цього року лімітів асигнувань. Це стосується також заробітної плати і стовідсоткової виплати стипендій", - повідомив заступник міністра освіти і науки Петро Куліков.

У навчальних закладах комунальної форми власності виплата заробітної плати педагогічним працівникам здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів. У 28 районах і містах Вінницької, Київської, Одеської, Сумської, Харківської, Чернігівської областей є затримка виплати у розмірі 52,52 млн грн, що становить 2,5% загальної суми фонду оплати праці.

"Зважаючи на складність ситуації, міністерство звернулося до Міністерства фінансів України та голів обласних державних адміністрацій Вінницької, Київської, Одеської, Сумської, Харківської, Чернігівської областей з проханням щодо ліквідації затримки виплати заробітної плати педагогам. Міністерство освіти і науки України тримає на контролі стан виплати заробітної плати педагогічним працівникам, що утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів", - запевнив заступник міністра.