Анонси

3 квітня до нашого інституту завітали гості з Москви - представники організації «Студентський Союз»

3 квітня до нашого інституту завітали гості з Москви - представники організації «Студентський Союз», що створений на базі Московського державного інституту міжнародних відносин (МДІМВ) у складі голови відділу зовнішніх зв’язків Віктора Водоп’янова, його заступника Олександра Мінченкова, Конюхевич Юлії, Габітової Лейсан, Казадаєва Володимира,  Агаларова Руслана, Ткаченко Анни, Федорова Якова та Ельдарова Дісафара.

Вони прибули за запрошенням департаменту зовнішніх зв’язків та особисто Павла Бабенка, який радо зустрів гостей та провів з ними два дні їхнього перебування в Києві.

Метою дружнього візиту було обговорення співпраці між інститутами міжнародних відносин у Києві та Москві.

О 10.00 в.о. директора КІМВ проф. Валерій Володимирович Копійка спілкувався з московськими студентами; мова йшла про навчальний процес у вищезазначених навчальних закладах. Пізніше гості мали змогу оглянути будівлю нашого Інституту, послухати невеличку екскурсію та трохи поспілкуватися з київськими студентами. А о 12.00 почався круглий стіл, на якому обговорювались наступні питання:

- співпраця інститутів у культурній сфері;

- проекти «Євро-2012» та «Сочі-2014»;

- співробітництво газет «Міжнародників».

З боку гостей було запропоновано ідею створення єдиної організації всіх міжнародників на пострадянському просторі.

Також на круглому столі були присутні поважні гості. Одним з них був представник Посольства РФ Вертьянов Едуард Юрійович.

Враження від міста Києва в московських студентів прекрасне. Найбільш приємним виявилось сонечко, яке зустріло їх, адже Москва зараз потішити цим не може. А також доброзичливість наших громадян.

Після офіційної частини гості мали змогу оглянути місто, завітати до Києво-Печерської Лаври та інших видатних місць .

Вони висловили подяку за теплий прийом та сподіваються на візит у відповідь.