Анонси

8 вересня 2009 року відбулась зустріч спікера Палати громад парламенту Канади Пітера Міллікена з викладачами та студентством Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

В складі делегації були представники різних провінцій  Канади – Том Луківські (Саскачеван), Джуді Василиша-Лейс (Манітоба), Борис Вжеснєвській (Онтаріо), а також, голова комунікаційного відділу Хезер Бредлі та секретар делегації Джулі Пеллетьєр.

В ході зустрічі директор Інституту Копійка В.В. привітав шановного гостя та надав йому слово. Спікер ознайомив присутніх з державним устроєм та політичною системою Канади та зазначив, що Канада є надійним торговельним партнером України.

Щодо дискусії, то найгострішим було питання про подолання фінансової кризи в Україні та Канаді. Канадські парламентарі радили діяти по-різному, а сам спікер сподівається, що державі допоможуть вибори.

В кінці зустрічі директор ІМВ вручив П. Міллікену сувеніри та пам’ятну медаль Інституту. У свою чергу канадські гості приготували для нас сувеніри та залишили запис у книзі пам’яті ІМВ.