Чудова можливість обмінятись досвідом з європейськими колегами-студентами
Інститут політичних досліджень Sciences Po, Париж.

Академмобільність реалізується за фінансової підтримки програми PAUSE (фонд при французькому Міністерстві вищої освіти, досліджень та інновацій) терміном на три місяці.

У програмі можуть взяти участь студенти, які на високому рівні володіють французькою мовою (як альтернатива - вільно володіють англійською, а французькою - на достатньому для спілкування рівні) та профіль навчання яких співпадає з профілем установи, що приймає.

Охочим взяти участь у попередньому відборі необхідно надіслати CV укр. або англ. мовою (окрім загальної інформації слід обов’язково вказати свій середній бал та рівень володіння мовами), а також мотиваційний лист щодо участі у програмі мобільності саме в цьому ВНЗ.

Зверніть увагу, що, на жаль, наразі для виїзду за кордон встановлені обмеження (для більшості категорій осіб чоловічої статі 18-60 років), тож в цілях реалізації програми академмобільності номіновані будуть лише кандидати, які не підпадають під категорію осіб, що мають обмеження на перетин кордону.

Щодо цього питання періодично вносяться зміни до відповідних правил, тому слідкуйте за офіційною інформацією.

Вищезазначені матеріали слід надіслати на е-мейл: NNLazarenko@gmail.com (в копію - imv_it@ukr.net). У темі листа вказати «Sciences Po, PAUSE».