Завершення навчання на програмі Environment and Energy Security in International Relations, а також пандемія та обмеження не привід обмежувати свої можливості щодо продовження та поглиблення навчання

Так, ще подавши заявку 2019 року за підтримки Української вітроенергетичної асоціації та гаранта програми Катерина Книш, тепер вже випускниця ІМВ, закінчила Energy Summer School при Енергетичному Співтоваристві.

А Сергій Качан протягом березня 2020 року був учасником навчального курсу KSEP (Kyiv School of Energy Policy)  “EU Energy Law and Regulation”. І таки поглибив питання  особливостей розробки і застосування енергетичного права ЄС, роботи регуляторних органів ЄС та функціонування операторів системи передачі та розподілу європейських держав. Незважаючи на відносно коротку тривалість курсу, це чудова можливість отримати практичні зняття, адже спікери курсу, як і учасники - це особи, які безпосередньо відповідають за розробку і реалізацію енергетичної політики в ЄС та Україні.

Не за горами випуск, а Гліб Міхно отримав грант на навчання за стипендіальною програмою, яку пропонує Академія відновлювальної енергетики (Берлін, Німеччина) у співробітництві з німецьким аналітичним центром “Agora Energiewende”. Метою однорічної програми є підготовка висококваліфікованих експертів з питань кліматичної та енергетичної трансформації з акцентом на технічні особливості функціонування енергосистем і декарбонізацію. Грант на навчання надається на висококонкурентній конкурсній основі Міністерством навколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки Німеччини для зацікавлених досвідчених професіоналів з усього світу.

Так приємно, що програма – це розширення можливостей та не можемо не пишатися конкурентоспроможністю та фаховістю наших студентів, що отримують свої місця в когорті міжнародних найкращих програм вдосконалення знань в сфері енергетики та екології, долаючі непрості співбесіди та випробування.

Пишаємося вами!