Новини

29-30 січня в стінах рідного НН ІМВ було проведено Всеукраїнський дебатний турнір «When words matter»
29-30 січня в стінах рідного НН ІМВ було проведено Всеукраїнський дебатний турнір «When words matter», де учасники обговорювали, як слова — сказані, написані та навіть ті, що просто залишились у думці - впливають на наш світ та сприйняття себе в ньому. 
 
Головною організаторкою турніру стала студентка 4 курсу спеціальності Міжнародні відносини Катерина Алєко, голова координаційного департаменту Дебатного Клубу НН ІМВ. Були запрошені дебатери з різних осередків України — Київського, Львівського, Харківського, Одеського, Волинського та інших.
 
Поміж більше 90 учасників перемогу здобули представники Київського та Одеського відділення. Топ-суддею став Ар’є Мора, представник Київського віділення, а звання топ-спікерки здобула Тетяна Соболева з Дніпра. 
 
Хочемо привітати з виходом до півфіналу студентів НН ІМВ Ігоря Казмірчука, 2 курсу Міжнародного права у складі команди «До Києва за 2 дні» та Владислави Сень, 1 курсу Міжнародного регіонознавства у складі «Миндального зв’язку». А також вітаємо Олександра Єременка, студента 4 курсу спеціальності Міжнародне регіонознавство з суддівським брейком.
 
Дякуємо Раді Студентів , зокрема студентці 2 курсу спеціальності Міжнародні економічні відносини Дарині Вареник, за чудову комунікацію та зв’язок зі спонсорами. 
 
НН ІМВ пишається своїми талановитими студентами!